Copyright © 2015 by Volvox  - Wszelkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe dla strony:
Zarządzanie jakością - ISO 9001, System Bezpieczeństwa Informacji - SBI, System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - ISO 27001,SZBI, Kontrola zarządcza, Audyt organizacyjny, Audyty organizacyjne,
Zarządzanie projektami, AQAP, Kontrola wiedzy, Kontrola kwalifikacji, Oprogramowanie monitorujące, Oprogramowanie audytowe, Wartościowanie stanowisk pracy, Profil zaufany, Testy penetracyjne, Audyt
projektów, Audyt legalności, Doradztwo, Analiza ryzyka, Szacowanie ryzyka, Strategie rozwoju, CRM, BCM, Ryzyko, Ochrona danych osobowych, Ochrona  i bezpieczeństwo informacji.
Ta strona używa plików Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki. Czytaj więcej.
Oprogramowanie własne - projektownane (adaptowalne do potrzeb klienta)
Interaktywny system modelowania informacji - SEKEL
Interaktywny system modelowania informacji - SEKEL

System tworzenia, formularzy i rejestrów to w pełni konfigurowalne narzędzie umożliwiające tworzenie różnego rodzaju dokumentów w formie elektronicznej.

czytaj więcej . . .
Mając wieloletnie doświadczenie w projektowaniu dedykowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby podmiotów prywatnych jak i sektora administracji publicznej. Tworzone oprogramowanie spełnia wymagania w zakresie bezpieczeństwa i jest zgodne z obowiązującymi normami.
Projektowanie oprogramowania jest procesem złożonym - wieloetapowym na każdym etapie uzgadnianym z klientem.

Moduł Biuletyn Informacji Publicznej jest samodzielną stroną www, stanowiącą stronę podmiotową w rozumieniu przepisów o BIP. Strona podmiotowa BIP może współpracować z modułami: kancelaria, sekretariat czy archiwum.

czytaj więcej . . .
Kancelaria i rejestr spraw SKO
Kancelaria i rejestr spraw SKO

Pakiet RK-SPRAWA - dedykowany system rejestracji pism i spraw dla Samorządowych Kolegiów Odwoławczych. Pozwala na automatyzację wielu czynności niezbędnych w pracy Urzędu.

czytaj więcej . . .
Dla naszych klientów oferujemy system zdalnego wsparcia serwisowego.  W celu zrealizowania zdalnej pomocy należy pobrać oprogramowanie TeamViewer.
Oprogramowanie AQAP
Oprogramowanie AQAP

Wszystkie produkty które będziemy dostarczać do jednostek wojskowych (bez względu na to co to będzie) musi cechować najwyższa jakość. I aby zapewnić taką najwyższą jakość powstał standard AQAP-2120

czytaj więcej . . .
Monitoring i audut IT
Monitoring i audut IT

Bieżąca analiza stanu rzeczywistego w zakresie zainstalowanego oprogramowania czy rejestracja zmian konfiguracji sprzętu bez dedykowanego oprogramowania jest czynnością żmudną i czasochłonną a efekt pracy nie zawsze jest zadowalający.

czytaj więcej . . .
Opis i wartościowanie stanowisk pracy
Opis i wartościowanie stanowisk pracy

Aplikacja „Opis i wartościowanie stanowisk pracy” jest systemem Wspomagania Generowania Dokumentacji zgodnej z Zarządzeniem 81 zgodnym z metodologią KPRM..

czytaj więcej . . .
43-360 Bystra k. Bielska-Białej
ul. Szczyrkowska 8

tel: 33 497-99-99
fax: 33 496-47-31